Povedali o nás :

 

Kurz ako taký ma naozaj obohatil. Páni Psota a Czibor sú fundovaní odborníci, ktorí dokázali na akékoľvek otázky vyčerpávajúco odpovedať. Kto počúva ich rady a aspoň trochu sa štúdiu venuje, so zvládnutím skúšok nemôže mať problém. Kto nevyhovie, na vine si je sám. Školiace stredisko KURAM plne odporúčam!

Ideálne a fundovane miesto na absolvovanie školenia. Výuka je onlain s možnosťou precvičovanie si testov. Ďakujem celému kolektívu a lektorom za vysokú odbornosť a fudnovanost (normálnost) vo výuke.A.Miroslavý

Dobrí učitelia ktori vám vysvetlia vsetko dopodrobna.

Perfektný prístup a príprava na skúšky

Super školitelia ☺️Dakujem za “lahke”vysvetlenie a želám Vám len to naj. 🙂 za mňa 10/10!

Top prístup odporúčam slušný trpezlivý spokojnosť

5 hviezd pre školiteľov sú to ľudia na úrovni som veľmi spokojný ďakujem veľmi pekne doporučujem

Školenie bolo na vysokej úrovni, pútavé, často boli uvádzané príklady z praxe. Vysoko hodnotím nielen profesionálny, ale aj ľudský prístup lektorov.

Kurzy v KURAM sú veľmi vhodné aj pre toho kto robí kurz po prvý krát, školitelia vedia výborne vysvetliť učivo, poradia a sú ústretoví. Pri niekoľko hodinovom školení poteší káva a minerálka. Odporúčam.

Môžem povedať, že doteraz nikde som sa nestretol s takým odborným a ľudskym prístupom školiacich pracovníkov ako v tomto kurze.V minulosti som chodil po všelijakých školeniach a kurzoch ale nikde to nebolo takéto ako tu..Všetka čest Vám páni školitelia. Profesionalita školiteľov, príklady z praxe, pútavé rozpravanie,to je to čo zaujme posluchačov.Ten kto tam poctivo chodí, neverím že skúšky nespraví. Ešte raz veľká vďaka tomuto kolektívu skvelých ľudí a ďakujem.Môžem odporúčat na 100%.S pozdravom Lauko.

Jozef Janský napísal recenziu na Kurz SBS – 27 apríl 2017

Môžem zodpovedne povedať, že som sa doteraz nikde nestretol s lepším prístupom. Profesionalita školiteľov, príklady z praxe, občerstvenie počas školenia, ten kto tam poctivo chodí, spraví skúšky na 100%. Ešte raz veľká vďaka tomuto kolektívu skvelých ľudí.

Marián Oravec napísal recenziu na Kurz SBS – 28 marec 2017

Kurz som si našiel na interaktívnej web stránke spoločnosti KURAM s.r.o. Dnes už viem, že som si dobre vybral. Ďakujem tejto spoločnosti za výborné, odborné a dôkladné vysvetlenie učiva lektormi. Za super vypracované učebné pomôcky, skvelé každodenné občerstvenie. Vrele odporúčam každému vybrať si túto spoločnosť. Som vedený na úrade práce, absolvujem školenie prostredníctvom rekvalifikačného kurzu REPAS. Všetko mi vysvetlili, pomohli vyplniť tlačivá. pre UP. Teraz už len, preopakovať si dobre učivo a prichystať sa na skúšky. Dnes som vďaka výborným školiteľom spravil skúšky. Odbornej spôsobilosti.

Juraj Bush napísal recenziu na Kurz SBS –  22. február 2016

U týchto školiteľov sa to proste nedá nezvládnuť, ak to vyložene neodignorujete 🙂Absolvoval som školenie na obdržanie preukazu typu S bez akýchkoľvek predchádzajúcich znalostí z tejto oblasti. Príprava, prístup školiteľov, prostredie a forma štúdia sú na jednotku. Občerstvenie a ochota ako tu, tiež nie je všade samozrejmosť. Vítanou je aj interaktívna webová stránka spoločnosti KURAM. Som maximálne spokojný.